Skip to main content

Pomyśleć, że jeszcze niedawno wybór zabawek dla dziecka w naszym mniemaniu opierał się o walory estetyczne lub kryteria, które bardziej zainteresowałyby dorosłych, niż maluchy. Teraz, jako rodzice, zdajemy sobie sprawę z tego, że to czym bawią się nasze pociechy, ma być nie tylko ładne czy porządnie wykonane, ale również uczyć wartości, którymi kierujemy się na co dzień.

Mając na uwadze wpływ zabawek na dzieci, chcemy wybrać te najlepsze pod każdym względem. Istotne jest, aby pomagały dziecku zdobyć nowe umiejętności lub cechy, jak np. nauka empatii, motywacji w działaniu czy konsekwencji w dążeniu do celu – niepoddawania się i odporności na niepowodzenie.

To niesamowite, że wszystkie te cechy musi połączyć w sobie prozaiczna, dziecięca zabawka. My, jako rodzice dwóch maluchów, zawsze zwracamy szczególną uwagę podczas wyboru produktów dziecięcych – zarówno dla naszych chłopców, jak i szukając prezentu dla innych dzieci. Zabawka, która łączy w sobie wszystkie wymienione, edukacyjne cechy – a dodatkowo jest kompaktowa i łatwa w transportowaniu – to zdecydowanie Hot Wheels Monster Truck Opona Kaskaderska. Zestaw wzbudził ogromną radość – nie tylko w momencie rozpakowania, ale podczas każdej zabawy.

Za każdym razem kiedy Igaś sięga po zestaw, przeżywa emocje na nowo. Nie ukrywamy, że to jego ogromne zaangażowanie jest dla nas bardzo budujące, a dodatkowo – w takim momencie nie mamy wątpliwości, że jest to właściwa zabawka. Dzięki licznym elementom, możemy bawić się zestawem Hot Wheels całą rodziną. Z przyjemnością bierzemy udział w wyścigach i angażującej rywalizacji – szczególnie ciocia Ilona, która w dzieciństwie zawsze przed lalkami stawiała tory wyścigowe czy auta. Cieszy się z zabawek Hot Wheels tak samo jak mały Ignaś, a pomyśleć, że zaraz dołączy do nich Tymek…

W zestawie Hot Wheels Monster Truck Opona Kaskaderska, oprócz doskonałej areny do kaskaderskich popisów, znajduje się również MT Tiger Shark i klasyczny samochodzik HW. Zadanie dziecka polega na tym, aby umieścić samochodzik w wyrzutni i posłać go po rampie przez pierścień ognia do tarczy. Proste, prawda? Wystrzel, przeskocz, wygraj!

Dodatkową motywacją jest tablica wyników i system znaków, informujących o wygranej. To jedna z tych zabawek, która na długo zajmuje naszą pociechę, gwarantując jej rozwój i zaangażowanie. Nie ma możliwości, aby zestaw został zapomniany i wylądował w kącie – a jako rodzice wiemy, że w przypadku produktów dla dzieci zdarza się to często. Wybierając Hot Wheels jako prezent dla malucha – urodzinowy czy ten z okazji Dzień Dziecka, możemy być pewni, że stawiamy na wartościową zabawkę, która posłuży mu przez długie lata.

Uważamy, że należy motywować dzieci do osiągania sukcesu już na poziomie zabawy. Wykorzystajmy do tego właściwe zabawki i chwalmy każde podjęte przez malucha działanie. Stawiając na taką zasadę, nie ma miejsca na nieudane prezenty 🙂

Milena Krawczyńska i Jacek Rydlewski Influencerzy, Rodzice dwóch chłopców

Rodzice Ignasia (3 lata) i Tymka (rok). Od lat intensywnie działają w social media, prowadząc profile @siostry_adihd i @kapitanietoniemy. Z obserwatorami dzielą się codziennymi przygodami i doświadczeniem w wychowaniu pociech. Stawiają na aktywny tryb życia – często podejmują nowe wyzwania, w tym m.in. podróże całą rodziną.