Skip to main content
Rób triki!

Buduj, przyspieszaj!

Hot Wheels Track Builder to linia, która pozwala na budowanie i modyfikowanie świata ekstremalnych wyścigów!

Dowiedz się więcej

Linia Hot Wheels Track Builder to innowacyjny system do budowy torów wyścigowych i kaskaderskich.

Dzięki zestawom z tej linii dzieci zbudują dowolny tor dla autek. Ekstremalnie stromy tor podwieszany, epickie powietrzne akrobacje, długie skoki, zakręty i maksymalne przyspieszenie – po raz pierwszy zabawa nie ma żadnych ograniczeń, a tor dla autka może ciągnąć się w nieskończoność!

Zabawa zestawami z linii Hot Wheels Track Builder umożliwia eksperymentowanie i rozwija umiejętności logicznego myślenia, rozwiązywania problemów i współzawodnictwa. Dzięki bogatemu asortymentowi zestawów, dzieci mogą zbudować nieskończenie wiele tras dla samochodzików, a także dowolnie je konfigurować i rozbudowywać.

Hot Wheels Track Builder to mnóstwo zestawów. Każdy z nich działa osobno, ale to ich połączenie zapewni maksymalny poziom zabawy!

Podstawowym elementem konstrukcji są zestawy prostych torów w trzech kolorach: pomarańczowym (podstawowy), żółtym i czarnym – innowacyjny system łączenia sprawia, że tory pasują do WSZYSTKICH zestawów Hot Wheels i mogą się po nich poruszać wszystkie klasyczne samochodziki Hot Wheels w skali 1:64!

Kolejny poziom zabawy to przyspieszacze, wyrzutnie oraz małe i średnie akcesoria do rozbudowy, podzielone na 3 kategorie:

 

Buduj
Zestawy z tym oznaczeniem to proste konstrukcje, których głównym zadaniem jest poziome rozbudowywanie. W asortymencie znajdują się między innymi zestawy torów prostych, rozgałęzienia dróg i zakręty.

Przyspieszaj!

Zestawy z tym oznaczeniem pozwolą nadać autkom ekstra energii. W zestawach znajdują się wbudowane przyspieszacze, które napędzą samochodziki na torze i pomogą pokonać przeszkody.

Rób triki!

Zestawy z tym oznaczeniem gwarantują kaskaderskie sztuczki na najwyższym poziomie. Te zestawy łamią prawa grawitacji! Wśród nich wyskocznie, zaczepy pozwalające budować pionowe zjazdy i ekstremalne pętle.

Zwieńczeniem linii są duże zestawy składające się z wielu elementów, z wbudowanymi przyspieszaczami, ostrymi zakrętami i pętlami, które łączą w sobie wszystkie trzy kategorie oraz zapewniają nieziemskie, wyścigowe i kaskaderskie emocje!

Poznaj opinię psychologa dziecięcego:
Aleksandra Belta-Iwacz Psycholog dziecięcy, Mamologia

Linia Hot Wheels Track Builder ćwiczy możliwości konstrukcyjne, umiejętności planowania i zdolność logicznego myślenia. Pozwala dzieciom uczyć się znajdowania rozwiązań stawianych przed nimi problemów w bezpiecznych warunkach.

Zabawa linią Hot Wheels Monster Trucks:
 • check

  Usprawnia logiczne myślenie

 • check

  Daje przestrzeń do samodzielnego poszukiwania rozwiązań

 • check

  Ćwiczy koordynacje wzorkowo-ruchową

 • check

  Pozwala na rywalizację w bezpiecznych warunkach

Poznaj serie produktów Hot Wheels