Skip to main content
Wróć Czas na miejską zabawę

Witaj w Hot Wheels City!

Hot Wheels City to niezwykłe miasto, pełne wyzwań
i dobrej zabawy!

Dowiedz się więcej

Linia zabawek Hot Wheels City jest dedykowana młodszym fanom marki i nawiązuje bezpośrednio do tematyki miejskiej.

Wszystkie zestawy inspirowane są miejscami, które można odwiedzić w prawdziwym mieście. Są tu myjnie samochodowe, garaże, komisariat policji, stacja benzynowa, lodziarnia, a nawet burgerownia, po których poruszają się samochodziki.

Hot Wheels City nie jest zwyczajnym miastem… W każdej zabawce kryje się stwór gotowy zaatakować pojazd. Zabawa polega na pokonaniu wroga i uratowaniu miasta przed inwazją różnego rodzaju kreatur: jadowitych skorpionów i węży, głodnych rekinów i goryli czy przebiegłych pajęczaków. Każdy zestaw to inna postać, nowe wyzwanie i kolejna próba w roli bohatera!

Podstawą linii są tory przypominające ulice – za ich pomocą dzieci mogą łączyć ze sobą kolejne zestawy, budować uliczki i rozbudowywać własne miasto pełne przygód!

Wśród zestawów wyróżnić można mniejsze zestawy z podstawowymi funkcjami, jak przejazd autkiem czy wyskok z wyrzutni oraz większe, bardziej rozbudowane zabawki z dodatkowymi funkcjami, np. wyposażone w światła i dźwięki.

Podejmij wyzwanie i uratuj miasto przed Toxic Creatures!

Każdego roku miasto Hot Wheels nawiedzają inne kreatury, a miasto ponownie potrzebuje dzielnego bohatera. Główny motyw zabawy jest niezmienny: Uratuj Hot Wheels City! Zabawa zestawami Hot Wheels City może trwać dłużej – dodając nowe elementy do już posiadanych, dzieci mogą całkowicie zmienić scenariusz zabawy i stopniowo rozbudowywać własne miast.

Tym razem Hot Wheels City zostało zaatakowane przez Toxic Creatures! Poznaj je wszystkie!

Poznaj opinię psychologa dziecięcego:
Aleksandra Belta-Iwacz Psycholog dziecięcy, Mamologia

Hot Wheels City to linia, która dzięki miejskim budynkom pozwala na pełną ciekawych historii zabawę! Rozwija wyobraźnie, pomaga odgrywać wiele życiowych sytuacji, a tym samym rozwija umiejętności społeczne. Potwory czyhające w mieście Hot Wheels uczą radzić sobie z losowymi zdarzeniami, ćwiczą wytrwałość i pomagają oswoić wiele dziecięcych obaw.

Zabawa linią Hot Wheels City:
 • check

  Kształtuje wyobraźnie przestrzenną

 • check

  Ćwiczy umiejętności manipulacyjne

 • check

  Pozwala oswajać się z porażką

 • check

  Uczy planowania ruchu

 • check

  Pozwana na różnorodne sensoryczne doświadczenia

Poznaj serie produktów Hot Wheels