Skip to main content
Hot Wheels Action

Witaj w świecie prędkości!

Hot Wheels Action to linia zabawek stworzona dla młodszych fanów kaskaderskich przeżyć i zapierających dech w piersiach wyścigów.

Dowiedz się więcej

Hot Wheels Action to idealne zestawy na start, które wprowadzą dzieci do bardziej złożonego świata Hot Wheels Track Builder.

To co charakteryzuje zestawy z linii Action to… akcja! Duże zestawy wyposażone są w bramki napędzające autka, wyrzutne i liczne zakręty – idealne do driftów, sztuczek i skoków.

Mechanizmy zastosowane w zestawach są proste w obsłudze – tak, by dzieci samodzielnie mogły wprawić w ruch autka i podziwiać ich spektakularne wyczyny, podniebne kraksy i kaskaderskie triki.

Dzięki zabawie Hot Wheels Action dzieci podejmują nowe wyzwania, uczą się pracy w grupie i kształcą umiejętność zdrowej rywalizacji.

W linii Hot Wheels Action znajdują się różnej wielkości zestawy.

Mniejsze – zostały skonstruowane w formie wyzwań dla autek: skok przez obręcz, trafienie autkiem do pudełka czy przeskoczenie przeszkody – czas na Rywalizację Mistrzów!

Większe – są napędzane bateriami i osiągają imponujące rozmiary, a co najważniejsze – umożliwiają zabawę kilku osób wieloma samochodzikami jednocześnie!

Wszystkie zestawy posiadają prosty system łączenia, który jest kompatybilny z pomarańczowym torem.

Poznaj opinię psychologa dziecięcego:
Aleksandra Belta-Iwacz Psycholog dziecięcy, Mamologia

Hot Wheels Action to linia, która pozwala doświadczać dzieciom wyjątkowych przeżyć, a tym samym wielu emocji. Wprawianie samochodów w ruch i wykonywanie kaskaderskich sztuczek daje maluchom poczucie sprawczości. Zabawa linią pozwala podejmować wiele wyzwań i umożliwia wspólną zabawę, ucząc tym samym współdziałania.

Zabawa linią Hot Wheels Action:
 • check

  Uczy współpracy

 • check

  Wspiera umiejętności planowana przestrzennego

 • check

  Rozwija myślenie przyczynowo-skutkowe

 • check

  Wspiera umiejętności konstrukcyjne rozbudzając kreatywność

Poznaj serie produktów Hot Wheels